dr n. med. PAWEŁ STUDNICKI

dr n. med. PAWEŁ STUDNICKI / lekarz dentysta

W 2003 roku ukończyłem Wydział Stomatologii Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Roczny staż podyplomowy odbyłem w Specjalistycznej Lecznicy Stomatologicznej Pomorskiej Akademii Medycznej. Na tej uczelni rozpocząłem także studia doktoranckie, które ukończyłem w 2010 roku uzyskując stopień doktora nauk medycznych. Podczas pracy naukowej prowadziłem zajęcia dydaktyczne kształcąc młodszych kolegów. Obecnie pracuję na stanowisku wykładowcy w Katedrze i Zakładzie Stomatologii Zachowawczej i Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

Przez siedem lat miałem przyjemność pracować w nowoczesnej klinice stomatologiczno-implantologicznej Stomatologia na Podzamczu w Szczecinie, gdzie miałem możliwość pracy najnowszymi metodami na nowoczesnym sprzęcie.

Teraz to wszystko oferuję Państwu w naszej rodzinnej praktyce stomatologicznej.

Systematycznie uczestniczę w specjalistycznych kursach i konferencjach naukowych w kraju i zagranicą. Obszar mojego zainteresowania zawodowego to głównie implantologia, protetyka, endodoncja i stomatologia estetyczna. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego (PSI), International Congress of Oral Implantologists (ICOI), Deutsche Gesselschaft für Orale Implantologie (DGOI), Polskiego Towarzystwa Endodontycznego (PTE) oraz Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego (ESE). Poza stomatologią interesuję się, także czynnie, piłką nożną, bieganiem, żeglarstwem oraz surfowaniem po internecie.

STOMATOLOGIA STUDNICCY gabinety przyjazne rodzinie - Stomatolog Wrocław, dentysta Wysoka

Copyright 2014 Stomatologia Studniccy - All rights reserved
Realizacja: Waldemar Owczarski | Wdrożenie: rafalwalus.com